Бювет мінеральної води Лужанська 7, Поляна Квасова, Джерело Краси.

В приміщенні готелю Кайзервальд є власний бювет мінеральних вод Поляна Квасова, Лужанська 7 та Джерело Краси. Закарпаття відоме мінеральними водами. Неподалік санаторію «Карпати», у селищі Поляна, є джерела мінеральних вод - Лужанська 7 та Поляна Квасова. Їх рекомендують для лікування та профілактики різних захворювань. А підсилюють лікувальний ефект м'які кліматичні умови, чисте гірське повітря, атмосфера спокою. Тут ви зможете отримати консультацію лікаря, який визначить об’єм споживання мінеральної води, щоб досягти максимального ефекту.

Так, Поляна Квасова - одна з найпопулярніших мінеральних вод Закарпаття. Її ступінь мінералізації - від 6,5 до 12,0 г/л. Рекомендують вживати тим, хто страждає від гастриту, виразок шлунку та дванадцятипалої кишки, захворювань підшлункової залози, сечовидільної системи, різних порушень обміну речовин. Ця мінеральна вода допомагає відновити клітини печінки та позбутися каменів в жовчному міхурі.

Мінеральна вода Лужанська 7 багата метакремнієвою кислотою, бором, йодом, фтором. Вона допомагає нейтралізувати підвищену кислотність шлунка, виводить з організму токсини і шлаки, має сечогінні властивості. Її рекомендують вживати при печії, здутті, відчуття важкості. Регулярне вживання мінеральної води допомагає нормалізувати надходження жовчі.

 

Природне джерело питної води «Джерело краси» знаходиться на території урочища. Це джерельна вода слабої мінералізації. Її рекомендують для лікування захворювань системи кровообігу, обміну речовин та органів сечовиділення.

Навіть якщо ви не страждаєте від хронічних хвороб, відпочинок на Закарпатті та вживання мінеральних вод допоможе зміцнити імунітет, позбутися нервового напруження, відчуття втоми, апатії.