Лікування та оздоровлення

Лікування та оздоровлення

Закарпаття – чудове місце не лише для відпочинку, а й для оздоровлення. Так, неподалік готелю «Кайзервальд», в мальовничому урочищі Берегвар, розташований санаторій «Карпати». Сучасний і комфортабельний заклад гостинно запрошує туристів з різних куточків України у будь-яку пору року.

Головна спеціалізація санаторію – лікування хронічних хвороб центральної нервової системи, системи кровообігу, реабілітація хворих з наслідками перенесених гострих порушень мозкового кровообігу.

Мальовничі краєвиди, чисте гірське повітря, мінеральна вода – все це сприяє реабілітації після перенесеного гострого інфаркту міокарда, нестабільної стенокардії, оперативних втручань на серці та гострих порушень серцевого ритму.

Відпочинок у санаторії «Карпати» рекомендують жінкам з порушеннями перебігу вагітності, з акушерською та екстрагенітальною патологією. А також - хворим із супутніми хронічними захворюваннями органів травлення, периферичної нервової системи, порушеннями обміну речовин, ендокринної системи, опорно-рухового апарату.

Різноманіття лікувальних процедур, кваліфікований персонал та спокійна атмосфера не лише сприятимуть покращенню вашого самопочуття, а й подарують заряд бадьорості та позитиву.

Спеціалізація санаторію «Карпати» для:

· лікування хворих із хронічними захворюваннями системи органів кровообігу;

· лікування хворих із хронічними захворюваннями центральної нервової системи;

· реабілітаційного лікування хворих після перенесеного гострого інфаркту міокарда, нестабільної стенокардії, оперативних втручань на серці та гострих порушень серцевого ритму;

· реабілітаційного лікування хворих з наслідками перенесених гострих порушень мозкового кровообігу;

· реабілітаційного лікування вагітних з порушеннями перебігу вагітності, з акушерською та екстрагенітальною патологією;

· лікування хворих із супутніми хронічними захворюваннями органів травлення, периферичної нервової системи, кістково

м'язевої системи (опору та руху), обміну речовин, ендокринної системи та органів сечовиділення

   Басейн

Водні процедури рекомендують особам з порушенням опорно-рухового апарату. У санаторії «Карпати» є 2 критих басейни з підігрівом води:

· Для лікування, площа - 38,5 м. кв.

· Для плавання, площа – 336 м. кв.

У закладі є ванна «Джакузі»  з функцією підігріву води.